Kyllä uskon vahvasti, että jopa "Ajis" olisi halunnut

minun ihan hyvän kokoista ja erittäin kovaa, sekä kestävää kalua pimppiinsä jouluna. Luonnollisesti nuolen hänelle monta orkkua ennen kalun upottamista, enkä todellakaan puhu palturia, koska olen kalullani tehnyt lapsiakin ja moni nainen tehty onnelliseksi vuosien saatossa,,,,:-)
8113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Anteeksi nuo muutamat aikamuoto virheet muutamassa kohtaa,,,:-) Luonnollisesti en taida nuolla jne, mutta paremminkin olisin halunnut. Olen toki tottunut näihin pettymyksiin, mutta usein kuitenkin kärsivällisyys on palkittu. Tällä kertaa näin ei ehkä tapahdu ja alamme seurustella vasta taivaassa.

Äänestä

tosimies siellä uhkaile, minä 9-vuotta vanhempi nainen tulen vielä ja laitan sinut polvillesi ja sinä iniset ja tahdot lisää,siinä aijikset jää kylä ihan toiseksi, saat näyttää sen kokosi ja taitosi siinä nuolemissa ja munan käyttö tavoissasi.

Äänestä

tosimies jäi, kun ei uskalla vastata

Äänestä

Hahaha. MIstä lähtien naiset laittaa miehiä polvilleen? Kyllä mies vie ja nainen vikisee, kun hommiin aletaan. Otan vaikka hiuksista kiinni ja vedän takaapäin niin, että vittu lätisee ja on kyllä usein lätissytkin!

Äänestä

ihanaa, kun avaudut meille näistä seksifantasioistasi.....

Äänestä

Ei ne ole fantasioita. Kerron vain tosiasioita ja sellaisia, joita olen toteuttanut toimivasti! Tokikin jokainen erä ja kumppani ovat aina omalla tavallaan ainutlaatuisia,,,,:-)

Äänestä

et tunne minua, kyllä tosimieskin inisee kun tulee tosi nainen ´joka laittaa miehen kyllä polvilleen ja anomaan, että tahtoo lisää,ja minun hiuksistani et kyllä perkele vedä, mutta kunnon panon haluan,tykkään kyllä, että mies vie ja nainen vikisee, mutta minun kanssa ei taida onnistua tosimieheltäkään,laitan kyllä miehet polvilleni, viimeksi tuli kokeiltua viime viikon loppuna.

Äänestä

taidat ola tosimies arka kun et tänne uskalla vastata,minä saan naruttaa näköjään sinua mennen tullen, ja sinä säikähdät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OTM71 kirjoitti:

minun ihan hyvän kokoista ja erittäin kovaa, sekä kestävää kalua pimppiinsä jouluna. Luonnollisesti nuolen hänelle monta orkkua ennen kalun upottamista, enkä todellakaan puhu palturia, koska olen kalullani tehnyt lapsiakin ja moni nainen tehty onnelliseksi vuosien saatossa,,,,:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu