Hei,
olen nuori matkustuksesta kiinnostunut tyttö, jonka seuraavaksi kohteeksi on pitkän harkinnan jälkeen valikoitunut Bali. Yksin matkaan lähteminen ei pelota mutta matkaseurakaan ei olisi pahitteeksi.
En siis kaipaa 24/7 matkaseuraa, meidän ei tarvitse jakaa hotellia tai edes lentää samaan aikaan. Jos kemiamme kohtaavat, on yhdessä matkustaminenkin toki mahdollista.
Jos olet siis suunnitellut matkustavasi toukokuussa Balille (tai mietit vielä seuraavaa matkakohdetta) ota yhteyttä: [email protected]
Balille 5/2013
Yerningtosee
0
175
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1061075Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47697Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!29666- 67661
- 47620
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59545Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530