Lopunalkuako tämä jo on? Kyllä minä sinua vielä rakastan ja uskon että sinäkin minua, mutta kun emme saa tätä liittoamme toimimaan. Tiedän sinun etsineen seksiseuraa netin kautta.. Sitä en tiedä oletko vieraissa käynyt. Rakas mieheni älä pura kiukkuasi lapsiin, pura se mielummin minuun. Et tiedäkkään miten paljon sattuu puhumattomuutesi ja paljon kertovat katseesi. Meidän pitäisi opetella puhumaan toisillemme, niin ehkä oppisimme tuntemaan toisemme vielä uudelleen. En tiedä pelastaako liittoamme enää mikään kun tuntuu välillä että pakahdun ikävään vaikka olet siinä vieressä. Emme osaa olla läsnä toistemme elämässä. Haluaisin niin paljon tulla halatuksi, tuntea käsivarret ympärilläni, haluaisin rakastaa ja tulla rakastetuksi. Rakastan sinua aviomieheni, kaikesta huolimatta
aviomiehelleni..
AvioPuolisosi
8696
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kannattaisiko tämä kirjoittaa vaikka suoraan kirjeeksi miehellesi?
Kuule järjestäpä seksielämään vähän väriä ja yllätystä perunasäkin sijaan.
Pieni näppärä suihinotto tai tehokas edestakainen ranneliike pistää ukossa veren kiertämään ja villipeto saattaa herätä.
Ole sitten hieman salaperäinen kun ukko utelee, että mistäs olet tuommosia oppinut. Mutta älä ole liian salaperäinen - voi tulla nokkiin!
kyllä huomaa että on miehen vastaus. Seksikö on apu kaikkeen? Liikkuuko teillä miehet mielessä mitään muuta kuin seksi? Kaikki on hyvin kunhan mälli lentää. :( olkoon sitten niin. Lennättäkää te ukot mälliänne, niin naiset voi keskittyä hoitamaan käsiä ja pyörittämään arkea, mutta koittakaa tekin selviytyä siitä ihan yksin, turha tulla ruinaamaan sitä suihinottoa.
Jeps . Ekontakti on ukkomiehiä täynnä. Jos mies konella usein niin sielläpä on.
Miehet valittavat ettei oma anna seksiä ?! Siis pattitilanne kotona , kun EI PUHUTA :(
Tänään on tapaninpäivä, joten annappas sinä omalle miehellesi "kunnon kyydit"
siellä teidän makuukammarin puolella ;)
Parisuhteessa ei aina se puhuminen ole oikea vaihtoehto vaan se tekeminen !
Erota ei kannata, sillä Mikkelissä ei valitettavasti ole miehiä ns. seksisuhteeseen.
Ravlat viikonloppuna vain kiimaisia naisia täynnä, kun miehet kotona nyhjäävät tyhjän päivästä etsimistä netistä sitä naista - Ei jaksa jalkautua ulos viihteelle.
Tänne pitäisi perustaa thai-hieromo meille naisillekin :). Uusi poika tyyliin -D
Varmaan olisi asiakkaita .....
Hyi saakeli. Jo on ihmisen elo pienestä kiinni.
Koko thaihieromot voisi lailla kieltää.
Ei sun ole sinne pakko mennä jos et halua.
mullia kummoon
Toivottavsti jotain hyvää on tapahtunut suhteellenne.