Olen 50-v. nainen Pirkanmaalta ja tarkoituksena olisi ensi kesänä noin viikon mittainen vaellus Lapissa. Vaelluskokemusta on vuosien takaa ja nyt muutaman vuoden tauon jälkeen tunturit jälleen kutsuvat. Ainoastaan vaelluskaveri puuttuu.
Sinä samankaltaisessa tilanteessa oleva nainen tai mies, otapa yhteyttä sähköpostitse, niin ehdimme tutstua ennen kesää ja suunnitella vaelluksen tarkemmin. Ja haen siis vain ja ainoasataan RETKIseuraa. lilith62@suomi24
Vaellukselle Lappiin kesällä 2013
lilith62
4
507
Vastaukset
- Lapin vaeltelija
Hei, kirjoitin tuohon s-posti osoitteeseen mutta en tiedä tuliko posti perille!
- Lapin vaeltelija
lilith62 kirjoitti:
Ei tainu tulla. Siinä jäi s-postiosoite vähän vaillinaiseksi. [email protected]
Huomasin, että osoite oli vailinainen ja, kyllä, lisäsin sen lopun siihen jo alunperin. Laitoin nyt uudelleen tulemaan viestiä, katso josko sait postia.
- Saatanpa lähteä
Oletko aloittaja se mielettömän hyvännäköinen Perussuomalainen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392793Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2702433Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466- 1211162
- 1051120
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041033Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13992Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58886Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.62864