Jos määrittelet itsesti omituiseksi käväise katsomassa minun deitti profiilini. Otan myös mielellään vastaan kehitysideaoita! Katsoo jos netistä löytyisi joku jännä ihminen leffaseuraksi joku päivä, niin avot! Kuvaa en kyllä nettiin ainakaan vielä uskalla pistää. Katsoo jos rohkenee jossain kohtaa! :)
Jos on tylsää, niin voi myös tulla keskustelemaan huvikseen!
Sinä ainutlaatuinen naikkonen!
7
401
Vastaukset 7
- 15+15
Liian läpinäkyvä.
- utelias sivullinen
Mitä näkyy läpi?
- Tanassa.
utelias sivullinen kirjoitti:
Mitä näkyy läpi?
Mulukku.
- hyttysenvaanija
Anna kehitysvinkkejä sitten saatanan pingviini, siinä lukee asiat juuri, niinkuin ne kuuluu olla omasta mielestäni. Ainut mikä on huono, että koko roskassa loppuu kirjoitustila kesken. :-)
- antaa näkyä läpi
Tanassa. kirjoitti:
Mulukku.
No kelläpä ei ois.
Mun mielestä tuo on aika hyvä profiili mutta oon sori vaan mies. :) Kerrot ainakin selkeästi millaista naista etsit. Ehkä voisit koittaa tiivistää juttua vähän ja pistää selkeämmät kappalejaot ettei juttu oo niin yhdessä pötkössä. Ehkä munkin profiilissa on sama ongelma eikä monikaan taida viitsiä sitä kokonaan lukea. Toisaalta itse toivoisin naisiltakin paremmin kirjoitettuja ja persoonallisempia profiileja. Niitä aika harvoin tulee kuitenkin vastaan.
- hyttysenvaanija
Juu kiitos! Pitää koittaa jos saa jotenkin "hienonnettua" olisi voinut kirjoittaa enempikin, mutta ei mahtunut enempi kirjaimia prkl. En tajua miksi tuossa pitää olla joku maximi kirjain määrä. Naisilla on tosin se ongelma, että jos he kirjottavat hienon profiilin niin posti täyttyy viesteistä päivän aikana ja mahdoton selata niitä läpi kaiken roskan joukosta. Ihan ymmärrettävää, että pitää profiilin tyhjänä ja selailee vain itse ja heittää jonkun copypastan sitten jossa kertoo tarkemmin itsestään jos löytyy joku mieleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1051284Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91787Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35691- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja119558Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö182498Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23497- 59483