Mikset ollut töissä mies!

sinua kaivataan! ;)
11275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ja ei kaivata, paitsi pomo, jos en ilmesty sinne.

Äänestä

Olinpas, et vain nähnyt mua

Äänestä

Vitut kaivataan.

Äänestä
  • Oikein sanoit.....:)

    Äänestä

Olen työtön.

Äänestä

Minäkin kaipasin erästä keski-ikäistä miestä tänään duunissa, vaan eipä näkynyt. Olisi aika ottaa askel eteenpäin?!

Äänestä

vapaita pitelen, ensi vuonna vasta seuraavan kerran töissä nähdään;(

Äänestä

Tulossa ollaan kulta!

Äänestä

sain loparit 3 kk sitten heh

Äänestä
  • niinkös kauan siitä jo on...?

    Äänestä

Rikas Amerikan sukulaiseni kuoli, hän testamenttesi koko miljoonaomaisuuteni minulle. En taida enää paljon töitä tehdä. Nyt täytyy nauttia elämästä. Muistan kyllä läheisiäni ja hyväntekeväisyyteen annan tuntuvia summia. Toivottovasti löydän vielä sen "elämäni" Rakkauden. ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alahan tulla kirjoitti:

sinua kaivataan! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu