Dellin akku ei irtoa

Dellin kannettavasta ei akku suostu irtoamaan. "Lukitsemisnappulat" ovat koko ajan auki-asennossa, mutta akku pysyy tiukasti kiinni laitteessa.
Kertoisiko joku mitä tämä blondi ei tajua?
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä malli on kyseessä?

Äänestä
  • Latitude 6 ja jotain.

    Äänestä


Yleensä läppärin akku irtoaa kun sitä nostaa ylöspäin reunasta vaikkapa kynnen avulla ( Lukituspainikkeet siis auki asennossa).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondimpi? kirjoitti:

Dellin kannettavasta ei akku suostu irtoamaan. "Lukitsemisnappulat" ovat koko ajan auki-asennossa, mutta akku pysyy tiukasti kiinni laitteessa.
Kertoisiko joku mitä tämä blondi ei tajua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu