Aloitan vuoden alusta Personal Trainer palvelut

Palvelut on tarkoitettu lähinnä naisille. Antaudun seksi orjaksenne ja käytännön opetusta siintä mitä mies haluaa naiselta.
3407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä on mies hukassa. Ehkä idän suunnassa saattaisi parempi flaksi käydä. Ei kukaan terve suomalainen nainen ala pelleilemään kenenkään haisevan kaljamaha ukon kanssa. Kiitos hei.

Nim. Imatralta muuttanut ulkomaille sivistyneempään ja kohteliaampaan maahan, missä ihmisarvot ovat kohdallaan.

Äänestä

parempi, että keskityt vaan siihen josemiten gummin paikkaamiseen.

Äänestä

Personaali traineri antaa varmaan palveluita tienhaaranmäellä,ajeli ennen kullanvärisellä bmw:llä ja astro vanilla.kantapaikka oli ennen road cafe.Pieni parrakas ja panee kuin pahahenki:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Personal Trainer kirjoitti:

Palvelut on tarkoitettu lähinnä naisille. Antaudun seksi orjaksenne ja käytännön opetusta siintä mitä mies haluaa naiselta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu