sinut, elämäni suuren rakkauden. Uusia ihastuksia tulee ja menee mutta tulen muistamaan sinut ikuisesti!
Taisin menettää
....i
16345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
minäkin sinut...
Et menettänyt.
vastoinkäymiset on tehty voitettaviksi.
Vain aidot tunteet merkitsevät jotain, ja niitä meillä riittää.
En vaan enää viitti ruinata, kun mitään edistymistä ei tapahdu, vaikka mä teen mitä...
Jokaiselle on varmasti se pieni pala onnea jossain, kunhan vain ei pysähdy väärälle pysäkille jäädäkseen.Kukaan ei tarvitse kulkea matkaa henkilön kanssa joka tuntuu vain rasitteena sydämessään.
Arvaa vaan. Sinä päivänä kun seisot tossa ovella en kysy mitään. Se on menoa. Tehdään uusia ikuisia muistoja sitä vauhtia ettei niitä ehditä kattelemaan ennen kuin viimeisillä iltasoitoilla.
mitä kaikkea sinulla mielessä mahtaa olisikaan!
Älä muista. Elä ihastuksillesi kun et silloin halunnut.
Milloin?
niihän se meni......
..............ei merestä kalat lopu, onneksi;)
Asenne on sama
En minä ainakaan ole noin ajatellut.
ei ne lopu ,toihan on vanha klisee ,mut mites sen onnellisuuden kanssa ,verkoilla kun niitä ei saa ??
Minä olen ainoa ketä tästä voi syyttää! kannan vastuun kaikista tekosista ,välillä on raskasta mutta kaikkeen tottuu.
Saaliisi näyttä olevan iso, perässäsi roikkuu aika monta.
Tuskin sinttiä kannattaa muutako viskata laidan yli.
Et sinä minua ole mihinkään menettänyt. Mutta pian menetät jos et tee, niinkuin sydämmesi sinulta vaatii. En tiedä, mistä olet saanut päähänpistosi, että en muka välittäisi sinusta. Minusta sinun tulisi palata maan pinnalle ja katsoa minua suoraan silmiin. Kertoa, mitä sinä oikeasti minua kohtaan tunnet. En sano, että se vielä ratkaisee asiat, mutta on se ainakin hyvä alku.