Erilaisten dominojen hoidossa

Matteusko

1. osa

En ole koskaan nähnyt kuvia enkä lukenut sellaisista dominoista, jotka saavat asiakkaansa kiihottumaan. Siksi keksin tarinan Inka-vaimoni kanssa tällaiset dominat, joista D1 on tummaverinen ja säälimätön julmuri, joka on erikoistunut penisten seisottamiseen, ja D2 on lämpimämpisydäminen blondi, joka mielellään pitää seuraa naisille.

Sessioita tilatessani olen kertonut dominoille, että rakas vaimoni Inka kyllä haluaa ja osaakin pukeutua ja koristautua seksikkäästi, muttei mielestäni tarpeeksi, ja pelkää korkokenkien ja korvakorujen olevan epäterveellisiä ja vaarallisia sekä minihameiden liian säädyttömiä. Lisäksi olen harmitellut sitä, että Inka aina ja liian nopeasti haluaa minun laukeavan, vaikka minä haluaisin pidemmän seisokin. Näihin asioihin olivat dominat luvanneet kunnon parannuksen vastaanotoillaan.

Menen Inkani kanssa näiden erikoisten dominojen hoitoon heidän studiolleen, joka on heidän asuntojen yhteydessä:
Minut riisutaan alasti, pannaan seisomaan metallipilari selän takana ja käteni sidotaaan pilarin taakse.
Vaimoni tuodaan alastomana parin metrin päähän eteeni. Siinä hänelle puetaan punainen ja erittäin tiukka pvc-minimekko: Se on hihaton, edestä ja takaa halki vyötärölle saakka, se ulottuu juuri ja juuri pyllyn peitoksi ja sen etuosa on vaimon huomaamatta niin kovaa muovia, ettei mekolla pysty istumaan. Hänen kaulaansa pannaan 10 cm leveä ja kireä messinkipanta, josta lähtee 2 ketjua pitämään rintoja kohti pitämään mekkoa päällä ja nännit piilossa. Hänet käännetään minuun selin. Hänen ranteisiinsa kiinnitetään tiukat rannerenkaat ja niihin ketjut, joilla kätensä vedetään vaakasuoraan ja sen verran ylös, että hän joutuu seisomaan varpaillaan.
Toinen domina tarttuu vastustelun välttämiseksi kiinni vaimoni jalkaan, kun toinen tunkee siihen ahtaan ja punaisen avokkaan, joissa on 15-senttinen ohut metallipiikkikorko, kantapään takana metalliketju, johon hän kiinnittää ja lukitsee väljähkön metallipannan. Samoin he pukevat toisenkin kengän. "Ouh", vaimoni voihkaisee ja nilkkojaan kieputellen yrittää löytää siedettävää asentoa varaten painoaan käsille, kunnes dominat laskevat niiden ketjula sen verran, että vaimoni joutuu seisomaan omin jaloin. Hänen nilkkansa ovat lähes suorassa, ja polvet aikovat koukkuun. ”Polvet ja ryhti suoraan”, tivahtaa D1.
Toinen domina, D2, noutaa korvakorut, jotka on vaimoni tietämättä valmistettu ohjeitteni mukaan mutta vieläkin isommiksi. "Rouvalla on niin pitkä kaula, että puemme vähän näyttävämmät korvikset", ilkkuu D2. Ensin rasiasta tulevat esille metalliset ruusukkeet, joiden ruuvit hän työntää kummankin korvalehden reiän läpi ja toinen kiertää mutterilla sen kiinni - ja niin tiukkaan, että vaimoni taas voihkaisee. "Panin tiukkaan, etteivät korvanipukat kovin venyt", hän selostaa samalla, kun toinen nostaa ruusukkeista olevista reiistä koukuilla roikkumaan valtavat metallivanteet, leveys yli sentin ja halkaisija n. 15 senttiä. Hirvittävät vanteet helähtävät kaulapantaan, kun vaimo pyristelee vastaan, mutta rauhoittuu, kun heilunta saa korut vain tuntumaan raskaammalta.
Toinen domina alkaa päästää vaimoani irti ketjuista ja kääntää häntä sivuttain minuun päin, kun toinen tuo kevyttä nojatuolia vaimoni selän taakse. "Haluaisiko rouva istuutua", hän ehdottaa ilkikurisesti tietäen hyvin, ettei se onnistuisi. Vaimoni yrittää jo kipeiden päkiöidensä ja nilkkojensa takia istuutua, mutta mekkohan panee vastaan, ja siksi hän päättää jäädä seisomaan kumartuen sivusuunnassa yrittämään hieroa kipeytyviä pohkeita.
"Tekeepä mieli kokeilla rouvan kävelyä", ehdottaa toinen domina, kun toinen vetää vaimoni vieressä olleen maton pois ja paljastaa sen alta kävelymaton ja taluttaa vaimoni sille. Toinen domina käynnistää maton ja vaimoni aloittaa kävelyn todella hemaisevasti. Kun toinen domina jää pitelemään vaimoani kädestä, jottei tämä poistuisi matolta, niin toinen tulee viereeni huomatessaan kaluni koko ajan kovettuneen, paisuneen ja nousseen täyteen mittaansa vatsaani vasten.
Tämä domina huomaa kiivaaan hengitykseni, rimpuiluni ja terskan pään märkänä ja punaisena. "Helpotan herran oloa", hän ilmoittaa ja tunkee pitkät ja terävät kyntensä palleihini, kunnes rääkäisen korvia vihlovasti. Hän pitää tiukasti kiinni, kunnes kullini laskeutuu noin vaaka-asentoon, ja tuumii: "Kummasti helpotti."

0

2093

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

        "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
        Maailman menoa
        44
        2176
      2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

        Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
        Maailman menoa
        184
        1978
      3. Onko kivaa jättää

        elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
        Ikävä
        116
        1372
      4. En kerro nimeäsi nainen

        Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
        Ikävä
        71
        1170
      5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

        Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
        Ikävä
        96
        982
      6. Olet kiva ihminen

        En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
        Ikävä
        73
        929
      7. Auta mua mies

        Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
        Ikävä
        78
        879
      8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

        Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
        Kaste
        45
        857
      9. Ja tääkin vielä...

        Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
        Ähtäri
        33
        825
      10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

        Miehelle.... Helpota vähän.
        Ikävä
        56
        716
      Aihe