Kauhea jysäri päässä.

Hilloviikot alkoivat. Hitto soikoon.
7140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ketä kiinnostaa

Äänestä

viikot ??? johan sä vuodat kuiviin...

Äänestä

No kerta aloitit..On itselläkin outoa myllerystä mahassa ja sellaista tuskaa..Olen niin saatanan kiukkuinen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Liukkaille

Äänestä

...puutetta..

Äänestä

Minulla on niin että useinkin ennen sitä viikkoa haluttaa todella paljon että jos joskus hän olisi kanssani niin edeltävät viikot olisivat "tiettyä läheisyyttä" täynnä niin siis jos hänelle kelpaisi myös.

Äänestä

mun naiseni on myös ennen menkkoja tosi halukas, oikein odotan milloin taas;=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuodan kuin seula kirjoitti:

Hilloviikot alkoivat. Hitto soikoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu