Kiitos Ylläpito!

Onneksi ylläpito osaa hommansa ja poistaa nimimerkin j.jussiW-T sääntöjen vastaiset törkeydet.
Kiitos teille!
2113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä oikein sanottu.

Äänestä

Mitä ne taas rupes Jussia morkkaamaan
asijallisia alotuksiahan hän tekee
Marisijat hommatkaa numeroa isompi pipo
niin ei kiristä liikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mfk1 kirjoitti:

Onneksi ylläpito osaa hommansa ja poistaa nimimerkin j.jussiW-T sääntöjen vastaiset törkeydet.
Kiitos teille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu