J naiselle

Hyvää Uutta Vuotta! Ikävä sua kultani.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitosssss.... Sinulleeee.... :) Mieleni tuli hyväksiii.....:) Niiaus minultaaa Sinulleee...... Kultani:)

Olet minulle rakas, rakkaani :)

Halejaaaaaaa.... Sinulleeee......

Sara

:)

Äänestä
  • Sä oot se seko.

    Äänestä

Hän ei ole enää täällä ja kertoi, että ei ole kiinnostunut, mutta kiitos toivotuksista.
Hän toivoo sinun jatkavan elämässä eteenpäin. Niin hänkin on jo tehnyt.

Hyvää uutta vuotta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


crybAby :) kirjoitti:

Hyvää Uutta Vuotta! Ikävä sua kultani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu