nyt vuorostasi, se uuden vuoden toivotus, kun minä laitoin sinulle, hyvät joulut.
sinä
lähetä,
5170
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tässähän lähetän sulle: HYVÄÄ UUTTA VUOTTA!
JA MUISTAKIN MINNUU ENS VUONNA!
Ton jos sais lukkee puhelimesta, nii varmana tippa herahtas silmänurkkaan.
Sama tääl, tipat tippuisivatten, joten laitappa sie ja äkkisillään miulle uuden alkavan, ja toivottavasti ehtoisan vuoden toivottelusi mun kännykkäni viestiosiooni.
Ei varmaan kauhiasti vaikuta täällä toivotella. Monen monta "H":ta Suomessa. Toivota nyt jeesus sentään suoraan. Hiprakassa oot kuitenki yötä myöten, nii why not!
Ei täs nyt jeesustella, ja sitä paitsi en oo hiprakas yötä myöten, en huoli ottaa kuin korkeintaan kuoharipikarillisen, ja se saanee riittää, nih;)
En arvanne suoraan laitella viestejä, ja onhan tässä pelissä liikaa väkeä ympärillä, että pidetään vaan "kaukona" koko homma näillä näkymin;):)