Häpeän minun avautumisia.
paha juttu
7
299
Vastaukset
- Mitäs häpeemistä
avautumisissa on niinkauan kun ei loukkaa niillä ketään ?
- paha juttu se on
vain silloin jos olet tuottanut avautumisillasi surua jollekin mutta avautuminen sinällään ei ole häpeämisen arvoinen asia. vain sinä tiedät miten olet toiminut.
- ja jo tänään
häpeäsi unohdit ... !!
- Hyvät tavat
on kaikkien ulottuvilla jos niitä vain haluaa käyttää.
- jep==
no niin unohdin entäs sitten!!
menin sekaisin.
tollo mikä tollo kanssasi.- _ ?? _
ei kai sille josta tykkää pahaa tehä ? vai mitä toi meinas ?
- = >>>
no jos sun asenne on toi että entäs sitten niin miks ollenkaan laitot että häpeet niitä mitä oot tehnyt ? ootko muuten nainen vai mies ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647