Voi kauheaa........

Ihmiset ovat taas lapsellisuuttaan juhlistamassa uuttavuotta viinoin ja raketein.On ihmeellistä,ettei nuoriso nussi.
3212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turhuuksien turhaa koko rakettien ammunta varmaankin ois parempaakin käyttöä näille köyhien rahoille.Ymmärän että lapset nauttivat rakettien ammunnasta mutta että aikuiset sitä en vaan jaksa kässätä. MUTTA ONHAN MEITÄ MONEKS TÄSSÄ MUALILMASSA.

Äänestä

Osa niistä,kuten vanhemmistakin senjooreista khyyl nyzzii :)

Äänestä

Normimenoo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaputsi kirjoitti:

Ihmiset ovat taas lapsellisuuttaan juhlistamassa uuttavuotta viinoin ja raketein.On ihmeellistä,ettei nuoriso nussi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu