Missä kannattaisi oleskella, jos haluaa nähdä tisuista vilahduksen?
Näkyykö tissejä ikkunan takaa?
Porno Petri
18687
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Minä tiijän, mutta en kerro sinulle.
minä tiiän, voin kertoo
Mitähän jos vaan ihan kiltisti vetäisit käteen siellä äiteen peräkamarissa? Voisi olla kaikille parempi.
Meiän emäntä ei koskaan pidä verhoja edessä vaikka naapuritalo on 50 metrin päässä !!!
Meillä myös!
Sama meillä. Emäntä ei ikinä pidä verhoja kiinni ja naapuri talo on ehkä 15-20m päässä
asun itse neulamäessä ja täällä ei jotkut emännät kanssa pidä verhoja kiinni. yks niistä näyttäis olevan sinkku, pitäisi oikeastaan tehdä lähempää tuttavuutta :P
Senkin pervot, varmaan joku teistä on se sama joka katselee minua kun herään aamuisin ja joskus unohtuu laittamatta vaatteita päälle. Ei noita verhoja jaksa aina kiinni pitää, vaikka joskus tekee mieli hieman leikkikalulla "surrata" sängyssä.
Oot varmaan toi naapurin tyttö, sillä on samanlaisia tapoja. Ja verhoista näkee kyllä osittain läpi vaikka ne olis kiinnikki :)
Ahaa.. määkin kattelen varmaan samaa tyttöä.
Ja mun ei tartte kattella. Mä saan naista aina, kun haluan. Eli katelkaa te peräkamarinpojat vaan sieltä verhojen raosta! Säälittävät perspellet!
Kun nää kuopion naiset on ylpeitä ja vanhanaikaisia. Helpompaa on tampere turku helsinki kolmiossa.
kato netistä niitä idiot
keskustassa yks ukko kattoo alimman kerroksen asunnossa monesti pornoo isosta taulutelkkarista jonka on asentanut ihan ikkunan viereen. aina pentuja jää siihen kattomaan ikkunan läpi. kerran tuli härskiä homopornoo.
http://www.youtube.com/watch?v=iShMb4YQWkU&playnext=1&list=PL19EF367F9B27DB2E&feature=results_main
No voe hyvä ihme! Tule tänne muaseovulle kahtomaan! Meellä on iso porsitussikala. Jokkaesella emakolla 8-10 tissiä. Suat tulla vaekka karsinan viereen kahtomaan ku porsaat immöövät maetoo.
No...suathan sinä tietysti siitä ikkunannii takkoo kahtoo, jos se on niinku mukavempoo. Ota nyt kuitennnii lämmintä vuatetta piälles ku on pakkasia luvassa.
Ja onhan sitä monella kylällä isoja lypsylehmä-navetoeta, näkkyy varmaan enemmän ku vilahus tissistä.
Kysy kuitennii omistajilta lupa, jos halluut parsipihaton ikkunasta tollottammaan.. ettee talon koera tule puremaan ja räkyttämmään....minä kun en ymmärrä mintähe se ikkunalasi pittää välissä olla.
Ohoh, anteeksi. ee se ikkuna ollukkaan tärkee. No, ee muuta kun tänne meejän sikalaan kahtomaan.
Tässä paras neuvo: Kannattaa oleskella kotona. Venytä t-paitasi kaula-aukkoa ja katso paidan sisään nopeasti: näet tisuista vilahduksen.
Toista toimenpide tarvittaessa.