holovi

mitä mieltä ootte kaukovainion holovi pubista? mun mielestä yks parhaimpia lähiö pubeja!
164375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Vitun räkälä.. Hyi helevetti..

Äänestä

minusta siel on aina letkee tunnelma.

Äänestä

eipä ole tullu koskaan käytyä,paljon olen kuullut niin positiivista kuin negatiivista, mutta ainakin se on paikka mikä tunnetaan ja tiedetään muuallakin kuin Oulussa.
Tosi on hieman semmonen käsitys, ettei sinne halutakkaan uusia asiakkaita, vaan että se on semmonen oman porukan paikka ja jos vieras menis, niin heti varmaan poliisiksi luulisivat. Ja turpaanhan siellä mahdollisesti sais jos erehtys edes katselemaan vieraisiin pöytiin. Oikaiskaa jos olen väärässä.

Äänestä

kyllä sinne ei oo menemistä ellet ole istunu linnassa 15 vuotta tai jos ei ole ankkuria tatuoituna käsivartee!!

Äänestä
  • Niin tai nahkahousuja jalassa ja rikollis(lue homo)jengin liivejä.

    Äänestä

  • Juha Föhn kirjoitti:

    Niin tai nahkahousuja jalassa ja rikollis(lue homo)jengin liivejä.

    Kiinostaa kovasti , onko siella Musluja ?

    Äänestä

Oon käyny muutama vuosi sitte 18-vuotiaana tyttösenä, eikä tarvinnu pelätä.

Äänestä

oli varmasti seksikkäitä karjuja holoooovi täynnä! housuussa pullotti pyssy!

Äänestä
  • Holovin juopoilla pullottaa housuissa 5cm sinistä, velttoa nahkaa.

    Äänestä

Kun Me tulemme, tulemme isoilla.

Äänestä
  • Isoilla kaljamahoilla?

    Äänestä

Valtava kaljamahapötsi on kovin hurjalta kuulostava. Onkohan se ruokittu halvoilla pizzoilla ja huokealla kaljalla. Mahtaa Kaukovainiolla polvet tutista kun nämä hyllyvät kaljamahat sinne saapuvat.

Äänestä

Holovista saa siniveristä laitosmunaa!!

Äänestä
  • Oon Holovin kinky. Linnassa oppinut homoilun.

    Äänestä

ei kannata eksyä kyseiseen paikkaan. siel on vaan hulluja tai muuten tärähtäneitä. paikan myyjätki ovat enempi tai vähempi päissään. oon muutaman kerran käyny kaketsulla asuessani ja se riitti.. pohjasakkaa koko porukka, tuolit ja tuopit lentelevät ja jos oikein tuuri käy niiin luoditkin. ai niin ja niitä haitarisaappaiden perkeleitä siellä kans parveilee, en tosiaan suosittele!

Äänestä

eikös kaukovainion ostari aiota uudistaa? Kaikkiko matalaksi? mites holovin käy?
tulee surku...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pubmaster63 kirjoitti:

mitä mieltä ootte kaukovainion holovi pubista? mun mielestä yks parhaimpia lähiö pubeja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu