Kyllä

tämä nyt saa ruveta olemaan tässä, selkeesti mua ei kaivata niin pois vaan.

Luojan kiitos uv:na menin, koin ja sain, jotain uutta, käy unohdus helpommin multa myös sitten.

Hyvästi.
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin, hyvähän se on saada piirakkaan vähän täytettä, niin jaksaa unohtaa.

Äänestä
  • kun ei tiedä mitään toisen tapauksesta eikä pidä olettaa että kaikki olisi itselle.

    Äänestä

Tokihan jokainen menee pois silloin jos huomaa ettei ole kaivattu. Kiva että koit jotaki uutta, siitä se lähtee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7676767676 kirjoitti:

tämä nyt saa ruveta olemaan tässä, selkeesti mua ei kaivata niin pois vaan.

Luojan kiitos uv:na menin, koin ja sain, jotain uutta, käy unohdus helpommin multa myös sitten.

Hyvästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu