Ehkä mun on

vielä kirjoitettava hänelle (n). Ei tästä muuten tolkkua taida saada eikä jaksais täällä palstallakaan ihmetellä loputtomiin.
7227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

puhetta

Äänestä

en minäkään täällä jaksa asua, haluan sinut, tuonne oikeaan elämään.

Äänestä

Tuletko mun miehekseni???

Äänestä

Hänen kanssa haluaisin tuonne oikeaan elämään ja olen siis jotain kirjoittanutkin, mutta ehkä en tarpeeksi selvästi.

Äänestä

Sitten vaan toteutusta vailla. Täällä ei jaksa kyllä homehtua, ei sitten millään.

Äänestä

tee se.

Äänestä

Joku ele oikean elämän puolella olisi kanssa aika hyvä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

vielä kirjoitettava hänelle (n). Ei tästä muuten tolkkua taida saada eikä jaksais täällä palstallakaan ihmetellä loputtomiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu