Hei onks täällä yhtään blondeja ? Mulla olisi muutama kysymys teille :)
Kiinnostaako teitä toinen vaalea nainen ?
Entä kun teillä taatusti on menekkiä miesmarkkinoilla, niin oletteko harrastaneet seksiä miesten kanssa ?
Kysyn siksi koska en voi hyväksyä naista, joka on ollut miehen kanssa.
Kiinnostaako teitä toinen vaalea nainen ?
Entä kun teillä taatusti on menekkiä miesmarkkinoilla, niin oletteko harrastaneet seksiä miesten kanssa ?
Kysyn siksi koska en voi hyväksyä naista, joka on ollut miehen kanssa.
Vastaukset 14
Vanhimmat
sä olet tyhmä. Mä en jaksa hyväksyä tyhmyyttä. Taatusti.
Aijaa, että blondius automaattisesti tarkoittaa menekkiä miesmarkkinoilla, ja se, että on menekkiä sitten myös tarkoittaa, että on pakko naida miehen kanssa.... :D Toivon syvästi, että tämä on provo.
"Kiinnostaako teitä toinen vaalea nainen ?"
Ei. Ketään vaaleaa naista koskaan, ikinä, missään ei ole kiinnostanut toinen vaalea nainen. Fakta.
Voi herranenaika mikä aloitus :D Ensinnäkin, enpä usko että hiusten väri korreloi menekkiin miesmarkinoilla. Itse olen 23-vuotias ja femme, miehiä pörrää ympärillä mikä on ERITTÄIN raivostuttavaa, enkä kertaakaan ole ollut miehen kanssa tekemisissä muussa kuin kaverimielessä, koska miehet eivät kiinnosta tippaakaan. Miksi ihmeessä mun pitäisi sekstata miehen kanssa? Seuraa kyllä varmasti löytyisi vaikka heti tänään mikäli haluaisin.
Olen huomanut että monilla miehillä ei tämä mene kalloon - eli kun näyttää heterolta, ei missään nimessä voi tykätä vain ja ainoastaan naisista, vaan ainakin vähäsen myös miehistä! :o
Kysyn siksi koska en voi hyväksyä naista, joka on ollut miehen kanssa.
Toi kommentti kertoo susta just kaiken, oon ihan samaa mieltä f4ck:n kanssa. Sä oot oikeasti tyhmä ja kaiken lisäksi ahdasmielinen!
Kun on seksikäs niin on seksikäs.Ei voi mitään.Mun entinen mies lämmittää mulle aina saunan kun oon menossa kylille ja ihailee mun kultaa.Ja on ollut tukena kun ollaan oltu vaikeuksissa ja eron partaalla.Sanoo että pidäs blondi pintas mutta tota et jätä.Enkä oo kolmeenkyt vuoteen jättänyt vaikka kaikkea on ollut.Ollanks me nyt vanhoja?Kaippa.Mut meenpä minne vaan niin päät kääntyy ja jengi tietää että nyt tuli laatua paikalle.Must se on kiva fiilis ja kyllä sitä laadukasta jengiä tulee aina juttelemaan.Samanlaiset leikkii keskenän-oli blondi tai ei ; )
Sulla on vähän romantisoitu mielikuva vaaleista naisista?
Huono trölli on huono trölli.
Joo oon vaalea naisellinen nainen ja tykkään blondeista. ja joo, menetin neitsyyteni miehelle syystä tai toisesta. kai se seksin harrastamista sekin on, vaikkei siitä yhtään mitenkään nauttis tai muistais siinä kännissä.
ja silti sanon olevani LESBO, mahtaa ärsyttää teitä jotka ei minua nyt lesboksi hyväksy :D
Tosilesbot ei nussi miesten kanssa.
Hei sähän oot Sinä.Teet mitä tykkäät ja kenen kanssa tykkäät.Pelottavimpia ihmisiä on ne jotka määrittelee toista vaikkei tiedä mitä toinen tuntee.Naista tai miestä kohtaan.Ei lesboksi hyväksytä,sitä vaan huomaa että on sängyssä upean ihmisen kanssa?
Toi ois ideaali.Seurustelin naisen kanssa joka ominoi,oli epäuskottava ammatillisesti ja sen perhesuhteet oli ihan sekaisin.Ja sitten hän yritti tasapainoittaa nämä handicappinsa minun kautta.Arvatkaa oliko kamalaa?Lähdin mutta usin ajattelen kuinka hän voi ja onko osannut hakea apua.Hyvää Uutta Vuotta!
Todella huono provo. Ja tyhmää muilta haukkua täällä muita. Keskittykää mielummin hyviin asioihin. Jos kerta toinen ei ole sinua kiinnostanut ja olet sen lempannut, niin se on sitten siinä. Turha sitä on haukkua ja kaipailla perään, itsepä olet lempannut.
Ei se ole siinä.Kun seurustellessa näkee ja tuntee sen toisen oikean minän joka ei vaan pääse esiin kun on niin
paljon sitä vanhaa selvittämätöntä tiellä.Eikä se lemppaaminen ole helppoa mutta ethän sä voi toisen ongelmia ratkaista.
Ei kannata jäädä sellaiseen välivaiheeseen, että ei seurustele, mutta ei ole myöskään eronnut. Sitä joko seurustelee tai sitten ei seurustele. Hajotat ja teet hallaa vain itsellesi jos jäät johonkin puoliväliin roikkumaan. Sä et voi toisen asioita ratkaista, ne pitää jokaisen itse kyetä ratkaisemaan viime kädessä. Neuvoa voi, mutta ei pakottaa ja kannattaa ne ongelmat ratkaista ennen kuin lähtee uuteen suhteeseen.