Vielä

sulle oikeesti.
8252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

odotan, että otat suoraan yhteyttä.

Äänestä

Paa postissa tulemaan..

Äänestä

hyvä homMA

Äänestä

Kirjoita ny heti. Vaihoin uuen puhelimen niin mulla ei oo yhtään viestiä.

Äänestä

Mä kirjoitin viime yönä oikeen perinteisen kirjeen eräälle miehelle.
Mutten sitten kuitenkaan laittanut kirjettä postiin. Tuolla se on laukussa.
Ehkä parempi niin.

Äänestä
  • Laita se postiin niin loppuu tuo epätietoisuus

    Äänestä

  • apu poltteeseen kirjoitti:

    Laita se postiin niin loppuu tuo epätietoisuus

    silppuriin meni :´-(

    Äänestä

rakkauskirje oliskin ihana. Jos tahtoo oikein säväyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoitAn. kirjoitti:

sulle oikeesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu