mari

Olen myös varttuneempi nainen, haen älykästä todellisen miehen perikuvaa,
löydänkö koskaan. Työn vielä haluaisin, olisi paljon annettavaa sillä saralla,
ollut kivinen tie, mutta lannistua en aio. Henkisen kasvun ja kivun kautta muutoksia.
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näen ympärilläsi ison voimakentän, et ole heikko ihminen. Näen elämääsi tulevan vielä hyvän ystävän, miespuolisen. Valitettavasti en näe muutosta tuohon mikä tulee työhön.

Sinulla on kuitenkin tuo vahva voimakenttä turvanasi, et tule lannistumaan.

Äänestä
  • Kiitos Mari !

    Näin on - olen tuntenut vahvuuteni elämän koettelemuksissa.
    Uskon myös Jumalaan.
    Kiitos ja siunausta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


thinker x kirjoitti:

Olen myös varttuneempi nainen, haen älykästä todellisen miehen perikuvaa,
löydänkö koskaan. Työn vielä haluaisin, olisi paljon annettavaa sillä saralla,
ollut kivinen tie, mutta lannistua en aio. Henkisen kasvun ja kivun kautta muutoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu