Voivatko säteet läpäistä materiaa vai mistä voisi johtua, että kotona ollesa kehoa alkaa pistellä ja vihloa yön ja päivän aikana. Tulee naapurin hämäräkaveri mieleen, kun ei pysty elämään ilman toisten kiusaamista. Muualla ollessa näitä tutemuksia ei ole. Olisiko jollain edes pientä vinkkiä mistä voisi olla kyse..
Inra / laser
AUTTAKAA!!
2
113
Vastaukset
- Mietipä tätä
Minulla on vaiheinen ja se ampuu laaseria!!!!
Ehkä sinua on ammuttu vaiheisella??? - nytkin pistelee
Mulla ja tota pistelyä. Oon laittanu verenkiertohäiriön piikkiin kun tulee välillä jopa vartin sydänpysähdyksiä. Täällä kanssa naapurilla ihmelaaserikokeiluja ja mieleltään järkkynyt kiusaaja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073