kotoisin se sekopää mikä tuonne Hondan sivuille kirjoittelee , vai onko se joku vanhan civicin vaihto hyvitykseen pettynyt ?? En oikein usko sen olevan täältä , kun täälläkin sentään järjen autoilijoita on .
Onko täältä
ihimettelijät
9112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kysymys muuttuu vaikeaksi kun vastausta ei tiedä. Sekin mahdollisuus on että joku tietoisesti yrittää saada kaksi palstaa sekaisin heittelemällä älyttömyyksiä palstoille ja molemmat palstat muuttuu suoliversioiksi, ja kirjoittelija voi olla ihan jonkun muun merkin takaa. Lähinnä säälittäväähän se on. Sekin on mahdollista mitä mainitset jos pettynyt hyvitystarjoukseen, niitä pettyneitä on varmasti monella merkillä nykyaikana. Osittain kyllä kun on epärealistiset käsitykset omasta vaihdokista. Ihmisten pahoinvointi näkyy yhteiskunnassa muuallakin ettei sinänsä ihme jos se näkyy autopalstoillakin. Siitähän lähinnä on kysymys, kun on itsellä paha olla niin pitää purkaa sitä sitten muihin. On hyvä että on erilaisia autoja, niin ihmisiäkin on, olisi suorastaan outoa jos kaikilla olisi samanlainen maku autojenkin suhteen. Tästä provojen ala-arvoisesta tyylilajista eräs painettu julkaisu ihmetteli myös millaiseksi älyttömyydeksi eräs toinen palsta (ei auto) oli mennyt, asiallisiin kysyksiin ei juuri järkivastauksia tullut. Palsta alkaa menettää silloin mielenkiintonsa.
Tämähän johtaa mm. hupaisaan rekisteröitymispakkoon merkkifoorumeille, jotta tiedot vioista ei leviä kilpailijoille (ja vaikuta hyvityksiin). Sitten vielä moderaattorit poistaa kilpaa viestejä, jos se heidän mielestään ole mahdollista tai tarpeellista tietoa muille.
Täällä häiriköi aikanaan kialaviulu niminen sekopää,nyt se kehuu tojotaa maasta taivaaseen.
Vaihto vanhan hondansa hyuntairitsaan. Haki sille hyväksyntää. Sai makeat naurut.. Sekos ja alko pommittaa hondasivua ja on näköjään homo!
ritsa ja ritsa.. noo, näillä mennään.
http://www.hyundaiclubfinland.com/
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a6/20110528_hyundai_5g_grandeur_1.jpg
"Onko täältä kotoisin se sekopää mikä tuonne Hondan sivuille kirjoittelee "
Paras arvaus on SINÄ ITSE. Toiseksi paras arvaus on JOKU OVELANA ITSEÄÄN PITÄVÄ TOJOTERO. Kolmantena sitten näiden kahden yhdistelmä.
Niistä valkkailet.
Kyllä taitaa tämä sekopää olla joko hyundai poju tai toi Tampio åsmå citroen palstalta.
Aika paljon eri palstoilla liikkuu väkeä, jonka tarkoituksena on vain aiheuttaa hämmennystä. Ihan yhtä aikuista touhua kuin vemppaus. Mutta suuri osa noista "hämmentäjistä onkin alle ajokortti-iän.