Ihankun...

meidän välimme olisivat tulehtuneet ja tunteet tukahtuneet.
7144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole ainakaan puoleltani.

Äänestä

mitens ni. ?

Äänestä
  • Mustakin tuntuu että tää nyt ei toimi enää

    Äänestä

  • särkee ja tappaa hauraan rakkauden!

    Äänestä

  • Hiljaisuus... kirjoitti:

    särkee ja tappaa hauraan rakkauden!

    ..... todellakin

    Äänestä

ois vaan hyvä tietää tunteeko se toinen samoin.

Äänestä

Kyllähän ne tunteet tukahtuvat ja välit tulehtuvat kun ei tapaa toista, vaan joutuu elämään jatkuvassa epäluulossa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

meidän välimme olisivat tulehtuneet ja tunteet tukahtuneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu