Ostacymahalpahintapaskalaatu

True story!
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kakara taas asioista perillä

Äänestä

Mun repliikki! Mee palvoon jahvees!

Äänestä

Cymassa on se hyvä puoli, että jos se hajoo, niin se hajoo heti, jolloin takuu korvaa. Jos se ei ole heti paketista rikki, niin se tuskin hajoaa vuoden sisällä. Cyman materiaalit ovat kyllä ihan hyviä, mutta valmistusmaa on Kiina, joten laadunvalvonta on huono, eli tulee usein "maanantaikappaleita", jotka on koottu huonosti.

Itsellä ollut neljän vuoden aikana 5 cyman asetta, joista 2 olivat jo paketista otettaessa rikki. Takuu korvasi molemmat. 3 olen myynyt pois ja kaksi on itsellä vieläkin ja toimivat vieläkin hyvin, vaikka toinen on jo sen neljä vuotta vanha.

Äänestä

Cyma tekee kuule parhaita airsoft aseita Maruin jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÅÅÅÅÅ kirjoitti:

True story!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu