Harri Haatainen

Mitä mieltä te ootte Harri Haataisesta? Musta se on seksikäs. Missä sen vois nähä? onko sillä tyttöystävää?
31696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

liian imelän näkoinen ja oloinen

Äänestä

Harri Haatainen ei ole urheilija. Ei menestynyt koska sil oli aina kiire me naisten kuvauksiin. Älöttävän löysä paska koko jätkä.

Äänestä
  • täällä lapualla joskus pyörii,mokannu maineensa kunnolla ei oo enää lapualla julkkis tavallinen talliainen niinku me muukki. keskittyy lähinnä juhlimiseen eikä keihäänheittoon nykypäivänä.joten se siitä meidän omasta lapualaisesta harri julkkiksesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


moimoi kirjoitti:

Mitä mieltä te ootte Harri Haataisesta? Musta se on seksikäs. Missä sen vois nähä? onko sillä tyttöystävää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu