Tänne

Jämille on aivan turha kenenkään Kaupunkilaisen sitten tulla rehenteleen rahoillaan!!

Semmoset on säännöt !!
3588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän se köyhyys synti oo mut kyllä se hävettää,huomaan.

Äänestä

Tää Jämijärven palsta taitaakin olla astetta kipeempi ku tuo Kankaanpään palsta

Äänestä

Tulen kyllä jos huvittaa... Tottahan se on tiedossa, että ei jämillä (pienellä jiillä) rahaa tarvita kun siellä pelikoneetkin toimii markoilla.. Ukot ajelee traktoreilla ja luulevat syövänsä filettä vaikka posket on täynnä läskiä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JormaJämi kirjoitti:

Jämille on aivan turha kenenkään Kaupunkilaisen sitten tulla rehenteleen rahoillaan!!

Semmoset on säännöt !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu