Voin tunnustaa

täällä, että aikaisemmin jännitin sinun kohtaamista, siis siitä lähtien, kun ihastuin, mutta nyt tietyistä seikoista johtuen pelkään sinua nainen :)
27498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Siis mistä sekoista johtuen???

Äänestä

Mikäs niin pelottavaa on?

Äänestä

Älä pelkää , ei syytä

Äänestä

tunnustaa....noooh naiset on vaan niin pelottavan ihania ja hän varsinkin että se vaan jännittää....:) olen vain niin vietävissä...

Äänestä
  • nooh...:D kuka lie ?

    Äänestä

  • -------------------- kirjoitti:

    nooh...:D kuka lie ?

    kysy sitä itseltäs :D kysymällä sitä minulta ihan oikeesti!!

    Äänestä

Mä oon niin pelottava!!

Turhaan pelkäät, niin säkin oot ;)

Äänestä

Siitä johtuen, että hän tietää mun olevan kiinnostunut, mutta uskon ettei hän ole minusta :(

Äänestä
  • Kysy häneltä , rohkeutta peliin !

    Äänestä

  • täh kirjoitti:

    Kysy häneltä , rohkeutta peliin !

    Hän olis varmaan jo kertonut mulle, jotain edes.

    Äänestä

Jos hänkään ei rohkene ? missä tapasit hänet viimeksi ?

Äänestä
  • Sovitaan, että viime "tapaaminen" oli, kun näin kaupassa ennen joulua.

    Äänestä

Ottakaa nyt härkää sarvista ja lakatkaa se välttely ja kiertely. Tällaista kukkaan jaksa. Edes lukea.

Kauniita unia pikkupojille ja muillekin, mites ne pikkupojat ottaa selvää siitä pelottavasta naisesta? :)

Hyvää yötä.

Äänestä
  • No. Tavalla, tai toisella jotain pitää yrittää, jos on kiinnostunut. Hyvää yötä sinulle.

    Äänestä

Tuntuu pahalta että pikkupojat pelkää kilttejä naisia. Pahojahan niiden kuuluis pelätä. Yks kiltti nainen on kovin kiinnostunut pikkupojasta ja haluaa hänet palaveriin kaikesta tärkeästä, mikä on jäänyt selvittämättä:)

Äänestä
  • tämän pikkupojan epäilys ei vain katoa mihinkään. muuttuneekohan se täällä miksikään...

    Äänestä

Sehän siinä, kun en tiedä onko kiltti, vai paha. Haluaisin uskoa ensimmäiseen vaihtoehtoon, ainakin näyttää mukavalta. Sellainen palaveri kelpais mullekin.

Äänestä

Palaveri kelpaa mutta nämä muut asiat eivät ole yhtään lisänneet jännitystä.
Pelkästään alkupaniikki.

Äänestä

mitäs kuuluu pikkupojalle?

Äänestä
  • Mistäs löysit tämän just nyt? Aika hassua. No joo, ei mitään erikoista. Huomasin vaan tällä viikolla, että se toinenkin taitaa pelätä minua.

    Äänestä

erittäin mielenkiintoinen keskustelu!
mihin päin .. ?

Äänestä

Haminan paskakaivoon.

Äänestä

Joku ainakin ilmeisesti kuvitteli tämän olevan ihastuksen/vihastuksen kohteeltaan, kun ilmestyi samalla nimimerkillä toinen aloitus ja koko palsta näyttää olevan täynnä haistatteluja ym. mutta minä en vaan ole se tyyppi.

Äänestä
  • Niin, minnekä tämä ap:n kirjoitus oikeesti meniskään...siis missä olet naisesi nähnyt..? pelkäävän, hih?

    Äänestä

  • ernol kirjoitti:

    Niin, minnekä tämä ap:n kirjoitus oikeesti meniskään...siis missä olet naisesi nähnyt..? pelkäävän, hih?

    Siellä missä pe iltapäivällä kävin häntä katsomassa.

    Äänestä

Oletko sä niels holgersson?

Äänestä
  • No vaikka semmonen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.pikkupoika. kirjoitti:

täällä, että aikaisemmin jännitin sinun kohtaamista, siis siitä lähtien, kun ihastuin, mutta nyt tietyistä seikoista johtuen pelkään sinua nainen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu