Aika yksioikoiselta tyypiltä vaikuttaa tämä pennasen vihailija.
Hän on katsonut tehtäväkseen laittaa jokaiseen pennasen kirjoitukseen jonkun älyttömyyden.
Ilmeisesti hänellä ei taidot ja tiedot riitä kommentointiin asiallisesti.
Saati siihen,että hän itse pystyisi tänne aloittamaan uusia keskusteluja.
Vaikuttaakin sellaiselta henkilöltä joka on pysyvästi jäänyt ns. "uhmaikään".
Hän on katsonut tehtäväkseen laittaa jokaiseen pennasen kirjoitukseen jonkun älyttömyyden.
Ilmeisesti hänellä ei taidot ja tiedot riitä kommentointiin asiallisesti.
Saati siihen,että hän itse pystyisi tänne aloittamaan uusia keskusteluja.
Vaikuttaakin sellaiselta henkilöltä joka on pysyvästi jäänyt ns. "uhmaikään".
Vastaukset 10
Vanhimmat
sitä vaan ihmettelen, että miten ihminen, joka itse täyttää palstaa viesteillä ja joka on käyttänyt tätä kommunikointikanavana pienen ihmiselämän verran, kehtaa sabotoida toisten kirjoittajien viestiketjuja miinustamisilla ja tylytyksillä. Ei tää palsta ole tarkoitettu ainoastaan sun tarpeisiin
Nimenomaan. Tarkoitat varmaan tätä J.Pennasen veljenä ja milloin milläkin nimimerkillä esiintyvää henkilöä.Hän pyrkii koko ajan etsimään negatiivisuutta ja haukkumaan muita kirjoittajia.
Sitä en ole kyllä mistään lukenut paljonko yksi henkilö voi tänne kommentoida. Lieneekö jossain säännöissä ? Hankalaa sitä olisi valvoakkin kun jotkut kirjoittelevat niin monella nimimerkillä tänne.
Näille häiriköille ei ole luoja antanut riittävästi ajattelussa tarvittavia välineitä.
Oma elämä on heillä luuserina olemista.
Tästä kumpuavaa pahaa mieltä he purkavat tänne.
Esimerkiksi tämä j pennasen veli ja hänen lukuista muut nimimerkkinsä.
Minusta taasen vaikuttaapi siltä ettei tää ns. pennanen ole vieläkään ole tullutkaan uhmaikään vaikkaon jo pöljäneläkkeellä.
Siinä se taas nähtiin. Aloitetaan toisten nimittely. Taidat itse olla sillä pöljäneläkkeellä ja yrität muita syyllistämällä tehdä heistä kaltaisiasi.
mikäs vajakki tää "pennanen" oikein on?
(Pennasen vihailija) sinä se olet samanlainen näköjään, kun alat sitä haukkumaan.
tulipahan mieleen etteihän pennanen ja tää Antti luotsi olisi sama henkilö?
melkoinen vajakki tosiaan tuo j-pennanen, tälläkin sivulla kyselee ja vastailee itselleen, menis kallonkutistajalle hakemaan enempi rauhoittavia, kele!
pöpi mikä pöpi, mistä lie karannu?
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/j-pennanen tid:3909?term_keywords=j-pennanen