Eiköhän lähdetä kaikki baariin perjantaina ja jätetä nämä kylmät palstat.
Laita viestiä mihin olet menossa ja katsotaan kuinka moni törmää "vahingossa" oikeaan henkilöön.
Minä lähden Helsinkiin Kellari Krouviin syömään.
Nyt sinulla on tilaisuus korjata mokasi :)
Laita viestiä mihin olet menossa ja katsotaan kuinka moni törmää "vahingossa" oikeaan henkilöön.
Minä lähden Helsinkiin Kellari Krouviin syömään.
Nyt sinulla on tilaisuus korjata mokasi :)
Vastaukset 11
Vanhimmat
En edes tiedä paikkakunnan baarien nimiä, kun en aikoihin ole käynyt :)
Niinpä... olisiko aika tehdä jotain muuta välillä kuin roikkua täällä?
esson baariin
Voispa olla syytä joskus edes käydä..
Mä taidan mennä Lintuun karaokeen!!
Perjantaina lähdetään tyttöporukalla viihteelle, ihan mukavaa päästä karistamaan nämä ikävät fiilikset pois harteilta - edes muutamaksi tunniksi. :) Meidän matka käy johonkin päin Helsinkiä.
Mä en käy baareissa eikä ole ketään kenen kanssa mennä baariin. Baareissa törmääminen on siis tässä tapauksessa pois suljettu.
Mä en meinaa mennä mihkään. Tai no ehkä joku tissibaari voisi sopia. Siellä on ainakin miehiä tyrkyllä, mutta ei sitä jota kaipaan, koska en usko, että siellä suunnilla on tissibaareja.
Mä en kyllä muuten oo menossa, mut jos saisin jotain kautta tietää että hän olisi menossa niin voisin lähteäkin viikonloppuna... vielä kun tietäisi mihin baariin pitäis mennä! Joten vähän turhan hankalaksi menee, parempi jäädä kotiin..
Vois lähtee jos sais sen yhenkin lähtemään mukaan. Jonnekin susirajalle.
Tylsää. Juoppoja.