Huomaatko itse, että sun aloitukset ei herätä ihmisissä enää muuta, kuin suunnatonta ärtymystä.
Palsta
Pyllerö.
1295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
niin varmaan...olen aistinut sen kyllä. Siksi innostuinkin ;)
...
Kuka muu täällä tällä hetkellä spämmää kuin sinä?
Jos jollekin banni, niin itsellesi.
En erota pylleröä enkä aloituksiaan, joten toistaiseksi epäilen niiden olemassaoloa.
Sen sijaan sinä, höyrypää...
Et sä saanut pitää palstaa aivan yksin, sinut on helppo tunnistaa. Ets nyti aivan uusi uhrilammas,kokemusta sinulla jo on, ihmiset taas ryntää lukeen iloista alkua ja surullista loppua. Kaikki haaveilee ihanasta honkamökistä ja lasiviiniä takan ääressä, johan tuommoseen laivauppoaa. Olet trolli.
siihenhän se perustuu kun itse roikkuu 24/365, niin jopa alkaa nuppi seota siihen malliin että voi kuvitella tunnistavansa jokaisen.
Sen sijaan sinä, höyrypää...siihenhän se perustuu kun itse roikkuu 24/365, niin jopa alkaa nuppi seota siihen malliin että voi kuvitella tunnistavansa jokaisen.
Mä lupaan että tunnistan kaikki mitä sössötät. Sua varmaan harmittaa että ihmiset tuottaa suunnatonta häpeää mun kirjoitukset ja en koskaan lentäs tuollaiseen ansaan, sinä luulet että viestisi tuo sivuille yliääretöntä ihailua, onkos se nyt näin. ps. kirjoitat kaikki saman kaavan mukaan, oletko itse opiskellut... vai?ds.
Olen itseäni kutsunut ihan oikeassa elämässä pylleröksi...mutta miten tämä "lempinimeni" on tänne joutunut :(
Sain ystävältäni tietää,että täällä tällaista puhutaan ja pelleillään nimeni kannsa ,josta vain kaveri
porukkani tietää. Aika inhottavaa toimintaa,jos minuun liittyy.Tai ihan keneen vaan!
Mä olen sitten nainen. Lopettakaahan tämä,kiitos.
V.ittu mä noidun teidät kaikki pylleröiksi!
Älä nyt turhasta, tää on vasta alkua, sille suurelle seikkailulle, pylleröponkella on ehkä vaan hiukan kuivat oltavat, ei menny aivan kurssisääntöjen mukaan , mutta hyvin yritit... tap,tap,tap....Kukahan kelpo nainen oli joka rakastui pylleröponkeen tuota, tuota oliko om kurssisi vai ohjasiko joku muu?Laita ihmeessä se nettiin koska seuraava kurssi alkaa ja iskulauseena." Miten nainen isketään" Paljon Onnee.