esitän provokatiivisia kysymyksiä sinulle
testaan sinua
..........
9223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ja mie vastailen mitä sattuu hatusta löytymään.
no, annas tulla. kysyn ensin, oletko m vai n?
Olen tosi huono provosoitumaan. Vastailen silloin, kun on tarpeeksi kiinnostavia kysymyksiä tai sattuu huvittaamaan.
Livessä toki vastaan aina, kun suoraan kysytään.
Kyllä minä pomo tiedän, että Te kyyläätte täällä palstalla millainen henkilö oikeasti olenkaan. ;) Kaikkiin viesteihin tietysti (öhöm) vastaan asiallisesti ja fiksusti. Puhallutan aina joka kerta itseni ennekuin menen koneelleni, etten vahingossakaan näpyttele päissäni. Minähän olen Teille sanonut, etten käytä alkomahoolia tipan tippaa............. ;) Huumeista ette muistaneetkaan kysyä.
Älä Vesku jaksa. Kyl me tiijetään et sä juot juomia.
Ennemminkin Pirkko, kiitooosh :)
Ai hitto, henkihän tietysti on saattanu pöllähtää hieman vodkalle aamulla eikä selitykseni uudesta suuvedestä ole menny läpi. ;)
ja aika monen... ihmisen joukosta kuvittelet löytyvän juuri sen oikean sinän..ja juuri sen oikean ikkunan...todellisuus hämärtyi... eikö?
ootko lesbo? oot sellasen näkönen
En minä provosoidu. Tuolla muualla jotkut ovat näyttäneet provosoituneen. Eipä kai se sen suurempia haitaa.