Käyttäjätuki ei ole läsnä palvelun lanseerausviikolla

tranquila2

@suomi24

Tuntuu oudolta että käyttäjätuki ei ole vastaamassa käyttäjien kysymyksiin, tukena ongelmissa edes nyt lanseerausviikolla. Tänäänkin näyttää kommentointi ja vastaukset loppuneen tasan klo 18:00. Näin iltaisinhan treffien käyttäjiä on enemmän paikalla... Ja sen huomaa myös viiveistä.

Siis mikä on että käyttäjätuki ei ole paikalla? Ei se voi, eikä saa olla pelkästään yhden henkilön (Elina) varassa.. ja Elinahan ei teknisiin ongelmiin osaa ottaa kantaa.

Siis edes tällä lanseerausviikolla kun ongelmia on paljon uuden keskeneräisen ja testaamattoman palvelun myötä.

4

99

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tänään käyttäjätuki on vastannut 9 kertaa täällä keskustelupalstalla klo 9:30-10:45 välisenä aikana. Ja sen jälkeen tainnut lähteä viettämään viikonloppua.. kulunut jo 2 tuntia ilman kommenttia.

    • jarnos24

      Tervehdys tranquila/t2, ja kiitos lukuisista palautteista jotka olet meille lähettänyt. Kaikkiin kommentteihin emme pysty vastaamaan, mutta kaikki pyrimme lukemaan ja selkeät virheet korjaamme. Nyt palvelua on päivitetty jo kymmeniä kertoja julkaisun jälkeen ja parannusta tapahtuu jatkuvasti.

      Uusi palvelu on toki erilainen kuin vanha, mutta uusi palvelu on tällä hetkellä sellainen jonne voimme oikeasti luoda sellaisia asioita joita on toivottu. Järjestimme viime vuoden alussa laajan kyselyn Suomi24:ssä mitä ominaisuuksia palveluun toivotaan ja olemme noudattaneet näitä pyyntöjä.

      • Ihanko totta?

        Kuinka paljon tuli toiveita online-toiminnon ja hakukriteereiden tallentamisen poistamisen puolesta?


      • Voi teidän päivityksiänne...
        Muuta eo näy kuin uusia vikoja.
        käyttäjätuki @suomi24 on viimeisen viestinsä tänään kirjoittanut klo 10:45..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      309
      2788
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      301
      1433
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1271
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1261
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1255
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1205
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      47
      1087
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      996
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      23
      911
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      817
    Aihe