Tauski valloittaa koko afrikan.

Muutama päivä ja ministerit tulee sankoin joukoin paikalle, suosituimmat pop-tähdet kilvoittelevat pääsystä laulaan duettoa kappaleesta huavemuaa..

Lothar ei ole pystynyt valoittamaan edes Mäntyharjua.

Tauski rulettaa.
14330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Tässä naistenhakkaaja Tauski laulaa Haavemaan ex-vaimonsa Virpi Kätkän kanssa, jonka Tauski myös on hakannut ruhjeille Virpin ollessa viimeisillään raskaana.

http://www.youtube.com/watch?v=z4h4ItmAMqY

Seuraavaksi Tauski keskittyy pahoinpitelemään gambialaisia naisia ja lapsia.

Äänestä
  • Tauno-Vaari näyttää pippeliä ostamalleen apinalle.

    Äänestä

Ajattelin jos se rupee hakkaan sitä muijaa siellä Afrikassa niin tulee iso heimo joka laittaa Taukin aisoihin voi olla niin että sen luritteluja ei kuulla sen koommin.

Äänestä
  • Afrikassa naisia hakataan aivan rutiininomaisesti.

    Äänestä

Tummassa naisessa ei näy mustelmat...

Äänestä

ninkö

Äänestä

Virpi Kätkällä on todella upea ääni. Jos Tauski olisi normaali, heistä olisi
voinut tulla hyvä ja menestyvä pari laulajina.

Virpien kasvoilta näkyi tuska, jota yleensä väkivaltaisessa liitossa olevilla
naisilla näkyy silloin, kun asiat menevät läheltä tunteita.

Varmaan oli kamalaa laulaa laulua väkivaltaisen Tauskin kanssa, ja tietää
mikä sadisti äijä todellisuudessa on. Vaikka esittää äidin pikku mumeloa
julkisuudessa. Huhuh....

Äänestä

Hyvää matkaan affrikkaan, takas ei tartte kovin nopsaan tulla. Otahan matkaan "tasta laulajat" T, M. Saisvat väri pintään. Nää voi unohtaa sinne affrikkaan.

Äänestä

Virpien kasvoilta näkyi tuska, jota yleensä väkivaltaisessa liitossa olevilla
naisilla näkyy silloin, kun asiat menevät läheltä tunteita.


Katoin esityksen ni pahaa teki Virpin puolesta. Silmät pussilla valvomisesta ja tuskainen ilme.

Äänestä

"Tauno-Vaari näyttää pippeliä ostamalleen apinalle. "

Ja apina osottaa sitä katkarapua hihitellen.

Äänestä

Toiivottavasti Tauskille tehtäisi jonkun Afrikkalaisen paikallisen uskonnon
mukaan ympärileikkaus.

Toivotaan että tyttö ketä Tauski yrittää vejättää olisi perheestä missä on paljon
miehiä. Veljiä ja isä. Jos yrittäisi käyttää nuorta naista hyväksi, saisi sakin
hivutusta.
'
Yleensä Tauskin tyyliselle miehelle (ja naiselle) käy huonosti.
Se on elämänlaki. Tai karma, kuka miksikin sitä sanoo.

Äänestä

10000 kaatoa ei voi olla väärässä UIK
Tauski on kovin U.R.O.S. ja sen tietää myös frendit Stallone ja Swartzenegger

On se komia, on se lahjakas!!

Mäntyharjun taidoton Klonkun näköinen strippari ei ole mitään
verrattuna 10000 kaadon UROKSEEN joka osaa oikeasti laulaa ja on Komea

UIK

Äänestä

Tauno on UIK. Pyllistäisin heti. Uskon että kaatoja on paljon enmmän kuin kertoo. Vaatimattomana miehenä vähätteleeUIK

Äänestä
  • Tiedä sitten tuota Taunon "kaatojen" laskutapaa.

    Kävihän tässä taannoin Tauno-pojalle pieni fiba kun se kertoi ostaneensa itselleen miljoonan maksaneen mersun. Autokaupan myyjä vaan oli unohtanut kertoa Tauno-pojulle, että se isompi luku mersun lasissa olleessa lapussa oli matkamittarin lukema.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Toimiston tyttöset kirjoitti:

Muutama päivä ja ministerit tulee sankoin joukoin paikalle, suosituimmat pop-tähdet kilvoittelevat pääsystä laulaan duettoa kappaleesta huavemuaa..

Lothar ei ole pystynyt valoittamaan edes Mäntyharjua.

Tauski rulettaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu