Hohun Viikkosuunnitelma

Miten olette tehneet viikkosuunnitelman näyttöviikolle? esim. keskiviikkona lääkkeenjako...Varmaan moni on tehnyt laittakaa esimerkkejä kuinka kannattaa kirjata ja kuinka tarkasti.
3132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hei,eikö sinun pidä tehdä oma opiskelu suunnittelu?

Äänestä

Miksi tehdä asioista niin vaikeaa ? Itse pistin aikoinaan suunnitelmaan että toimin työyhteisön jäsenenä, ja aina kelpasi.

Äänestä

kiitos..vastauksista eipä paljon nuo auttaneet asiaa. Tottakai tee oman viikkosuunnitelman kysyin vaan esimerkkejä miten muut olette tehneet. esim.maanantaina näytän vuorovaikutustaitoja tai normaalia perushoitoa siis miten olette pilkkoneet hoito ja huolenpidon kriteerit viikkoohjelmaan..sitä tarkoitin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timppa1 kirjoitti:

Miten olette tehneet viikkosuunnitelman näyttöviikolle? esim. keskiviikkona lääkkeenjako...Varmaan moni on tehnyt laittakaa esimerkkejä kuinka kannattaa kirjata ja kuinka tarkasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu