Kristallikello

Odottelin pitkän aikaa suhteen syvenevän tummaan mieheen, nyt olen toivostani luopunut. Aikaani tuhlaan. Jotakuta elämääni odotan, onko tulossa vai pitääkö jatkaa yksi?. Jos näkyvissä, mistä ja minkäoloinen?
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tulossa on, mutta ei ihan heti että menee kenties loppukevääseen tai kesään. Silloin sataa taivaan täydeltä eli ns "sademies"..

Äänestä

Saanko kysyä että millä ennustat noita aikoja? Mistä saat tietosi? Kiva kun/jos kerrot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Annelia kirjoitti:

Odottelin pitkän aikaa suhteen syvenevän tummaan mieheen, nyt olen toivostani luopunut. Aikaani tuhlaan. Jotakuta elämääni odotan, onko tulossa vai pitääkö jatkaa yksi?. Jos näkyvissä, mistä ja minkäoloinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu