Moi mulle kävi silleen että terkkari kysy multa että onko mulla bulimia sanoin ei ole... multa otettiin aiemmin verikokeita.
niin se sano että mun bulimian vasta-aineet olivat koholla, siis jotenkin näki siitä verestä että mulla oli bulimia ja jouduin tunnustaa !
Eli siis niillä on joku sellai laite millä ne verestä näkee että onko bulimia positiivinen tai negatiivinen.
en ois halunnu jäädä kiinni mut ku mun oli sit pakko tunnustaa ku se terkkari sano että ei kannata valehdella koska bulimian vasta-aineista näkee verestä heti jos on positiivinen.
niin ni se ilmotti mun vanhemmille ja mä oon nyt arestis
ett kantsii varoa
terveisin miia
Jäin kiinni bulimiasta.
miia711
0
333
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l277949Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni51746- 67681
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et35594- 52574
- 45530
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33516- 48477
- 40475
- 30469