Yhteydenotto lomake kotisivuille!!! APUA!

Niimi***

Mistä ilmainen yhteydenottolomake, joka voi laittaa omille kotisivuille?

Löysin yhden tosi hyvän (http://fi.foxyform.com/), mutta en saa koodia toimimaan. Sivuilleni tulee vain laatikko, jonka sisällä on etusivuni ja vähän koodin tekstiä.

Mä olen erittäin onneton näiden asioiden kanssa

7

1049

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • merja euronen

      ööö-ö, helpoinhan on tietenkin se oman email-osoitteen esillepano jota klikkaamalla sitten joku voi halutessaan klikkaamalla alkaa säveltämään sulle palautetta.

    • turhapyöriäon

      Turhaan laitat ku ei sitä kukaan käytä! niiku edellinen sanoikin jo et sähköossu riittää.

    • NIimi***

      Eli kukaan ei tiedä!!? HÖ

      Sähköpostiosoite on jo, mutta tuo lomake helpottaisi mua paljon ja haluan sellaisen edelleen.

      • Palveluntarjoaja?

        Eli kerro palveluntarjoaja joka tarjoaa palvelintilan ts. kenen palvelussa/palvelimella ne sun sivut on?


    • TeukkaS.

      Kyllä käyttää!! Meillä on foxyformin lomake käytössä mökinvuokraussivulla ja joka toinen yhteydenotto tulee sen kautta. Siihen kun on sen verran helppo heittää viestiä ja lähettää että kyllä sitä käytetään.
      Meillä ainakin lähti otimimaan heti kun vaan kopioi foxyformin luoman koodin pätkän ja liitti haluttuun paikkaa sivuilla. Alkuu n ja loppuun tietysti tarvittavat merkit:
      foxyforminkooditähän!!

      • Teukkas.

        "foxyforminkooditähän!! "
        Eli tuon lainausmerkkien välisen jutun kun lisäät....


    • htmllomake

      Alla olevasta linkistä löytää ohjeet, miten voit tehdä yhteydenottolomakkeen HTML-koodilla. Jos et jaksa kaikkea lukea läpi, voit siirtyä ohjeiden loppuun ja kopioida koodin suoraan.

      http://www.sivut.org/html/oppaat/lomakkeet.php

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      219
      6232
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      180
      5791
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      15
      5424
    4. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      251
      4310
    5. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      71
      4059
    6. 250
      3775
    7. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      139
      3452
    8. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      128
      3269
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      21
      2976
    10. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      2
      2439
    Aihe