Victom...hiv-pelle

Tunteeko ketää jotai idioottia kellä on victom-tatuointi jossai... Ajelee jollai mersulla ja on kuulemma kokemäeltä. Polliisit ei saa mitää aikaa,levittää HI-VIRUSTA! Raumalla ainakin yksi ja porissa 2! Pakko saada kiinni!
Facebookissa isompi juttu tuntomerkeistä!
8535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Korjaus edelliseen...Sana on " VICTIM".... Lisäksi kävi selville että on tatuointeja joka piakassa! ( ehkä tekee itse )!

Äänestä

Kokemäellä ossaamma varoo

Äänestä
  • onko tuo niin tarkkaa kun vain saa??

    Äänestä

mitä mitä? nyt alkoi kiinnostamaan, saiskos lisää informaatioo? kukamitähä ja mitä helevettiÄ

Äänestä

narkkarit kalmistoon

Äänestä

Te olette sen ansainneet senkin homppelit.

Äänestä

Minkäs ikänen tää kaveri on?

Äänestä

13 v isä poikansa tunteepi, kyllä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tattoo kirjoitti:

Tunteeko ketää jotai idioottia kellä on victom-tatuointi jossai... Ajelee jollai mersulla ja on kuulemma kokemäeltä. Polliisit ei saa mitää aikaa,levittää HI-VIRUSTA! Raumalla ainakin yksi ja porissa 2! Pakko saada kiinni!
Facebookissa isompi juttu tuntomerkeistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu