JOHANNAN AVOIN JA KATKERA TILITYS

Johanna avautuu ja kertoo avoimesti oman näkemyksensä ja todella törkeästi.
Teksti sijaitsee alla olevassa linkissä:

http://murobbs.plaza.fi/yleista-keskustelua/529453-johanna-tukiainen-149.html
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko Mika vielä Nokialla töissä?

Varmaan hänellä jäi mukavat muistot Johannasta joka julkisesti herjaa ja syyttää häntä ties mistä Johannan tietäen aina ns. mutu-tuntumalla, vailla faktoja.

Äänestä

huh huh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laastipullero** kirjoitti:

Johanna avautuu ja kertoo avoimesti oman näkemyksensä ja todella törkeästi.
Teksti sijaitsee alla olevassa linkissä:

http://murobbs.plaza.fi/yleista-keskustelua/529453-johanna-tukiainen-149.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu