Mies, sanooko tuo päiväys mitään sinulle? Minulle se merkkaa jotain, kertoisitko mahdollisesti mitä se merkkaisi minulle? :) Ainakin Hän tietää mitä se merkkaisi :)
Sen jälkeen Katseesi on sulattanut Sydämeni, ja haluaisin tietää mitähän oikein ajattelet minusta?
Sen jälkeen Katseesi on sulattanut Sydämeni, ja haluaisin tietää mitähän oikein ajattelet minusta?
Vastaukset 13
Vanhimmat
tämä SE päivä kun me kohdattiin :)))) mä menin jo vastaamaan toiseen ketjuun missä myös puhuttiin elokuusta ja syyskuusta myös ja mä en oo ihan tarkka siitä päivästä mutta viikonpäivän muistan ja se ouis ainakin tässä ;) uskoisin että se merkkaa sinulle täysin samaa asiaa kuin minullekin..oliko hyvä vastaus :D
Oli hyvä vastaus, mutta niin myös ennalta-arvattavissa? :) Tahtoisitkos antaa vihjettä itsestäsi sellaista, jonka vain minä tiedän?
ainakin niin nolona sut nähdessäni että en tiennyt oisko pitänyt itkeä vai nauraa... :D heti kun erotin sut sieltä kaukaa niin alkoi hermoilu enkä uskaltanut kattoo silmiin ollenkaan vaan yritin kattoo ihan muualle ja tuntui että askeleetkin sekoaa jne..:D
vuonna 1200?? Ootko joku noita? :)
Jotkut ovat noidaksikin kutsuneet leikillään ;D
Tuolloin olin vielä etelän lämmössä ;)
Kuules nyt Mies, ethän epäile sitä mitä tunnen Sinua kohtaan, katseeni kertoo kyllä kaiken?
Tässä parin kuukauden aikana on jo kolme pelimiestä Sun aikana ja nähden flirttaillut itselle. En välitä heistä muuta kuin vain ystävinä (eivätkä ole Sydänystäviä), Sinusta välitän niin paljon, ettei sanotuksi välttämättä saa ainakaan vielä, huomasit kyllä, että minua vaivaa ihastumisen tuppisuu. En voi sille mitään, jos minusta yleensä pidetään paljon, julkistin loppusyksystä fb:ssä olevani sinkku, ja näitä ystäviä-pelimiehiä riittää, sillä työskentelen miesvaltaisella alalla.... Kielsin erästä miestä kyllä koskemasta tänään itseäni (erikoista että hän sen teki)..., taisit nähdä senkin?
Olen täysin vain yhden miehen nainen, enkä todella mikään halpahintainen nainen. Etsin sielunkumppania, rakastettua ja ystävää yhdessä paketissa, ja usko pois vain, ammattini on harjaantunut näkemään p:n puhujat ja kultakimpaleet. Sinä olet Kultakimpale. Toivoisin niin Sinun tekevän rohkean aloitteen. Annan kyllä vihreää valoa aina kuin mahdollista, aika vaikeaa se välillä on. Otan kyllä nämä puheeksi Sinun kanssa jossain sopivassa vaiheessa. Luota minuun, tunteita on vain Sinua kohtaan, ammattinimike kummallakin on luottamuksen tae?
Enempää en voi tänne kirjoittaa jotta kummankin anonyymisyys säilyy.
En muista tätä päivää mitenkään. Sitä muistelin että oliko se joskus heinäkuussa kun juteltiin sun kanssa vähän.
Heinäkuun viimeinen osuis mulle. Vähän juteltiin autossa eräällä pienellä tienpätkällä. Mihin mä en meinannut heti osata:D
tätä minäkin silloin mietin :D
Laita vielä yks varma tunniste,niin mä voin uskoa ,että sä oot oikeasti sä....
aika uskomatonta....
pupupöksy hannasi taas....
hei nyt oikeesti! :D