Open apuna

Kiitollinen apumies.

Olin viimeisellä luokella ja pian 18. Opettajan suosiossa olin ja kerran hän sanoi tule avukseni hakemaan tarvikkeita kellarista. Päästiin alas ja kun olin saanut kaapin päältä kamat, sammui valot, olimme aivan sokkopimeässä .Lähdin ovelle päin käsi edellä,se osui opettajan rintaan, hän otti kädestä otteen ja piti sen tissillään.Samalla hän siveli housujeni etupuolta,ja seisoihan se välittömästi.Sulla tuntuu olevan miehen oireet, hän tokaisi. Hän kysyi tulisitko avukseen siirtämään huonekaluja lauantaina. No tottakai Sovimme ajasta ja kun menin hänen luokseen. Hällä oli pelkästään läpinäkyvä Babydol päällään. Hän suuteli mua ja sanoi,kiva kun pääsit tulemaan. Työsin käteni sen alle ja samalla hän aukaisi housuni ja painoi ne alas, otti pikkuveljeni käteensä ja sanoi ,ohoh tää on paljon enemmän kuin uskalsin toivoa. Sanoi riisu itsesi, ja samalla riisui itsensä. Ohjasi mut sisälleen ja sanoi laske sisälle,se tuntuu niin ihanalta, ja kun olin lauennut,sanoi älä lähde pois. Hän oli oikea lypsykone,otti viimeisetkin tipat ja kuinkas ollen, se oli taas pystyssä. Tämän takia pidän nuorista kun he jaksavat uskomattomasti,hän totesi. Emme siirtäneen ainuttakaan huonekalua, ja tuskin poistuimme sängystäkään, illalla hän sanoi jää yöksi. Seuraavana päivänä kun lähdin kotia,olin kuin jyrän alle jäänyt.Kävin vielä kolmena viikonloppuna hänen luonaan,kunnes hän muutti paikkakunnalta pois.

6

1441

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viimeinenluokka

      peruskoulun viimeisellä luokalla ja 18, eli olis jäänyt kouluaikaan luokalles ainakin 2-4 kertaa....

      Olit open suosiossa, mulle sano ope, että saat hyväksytyn ettei hän kuole tylsyyteen kanssani koska en pääse muulla tapaa läpi kouluani.

      HAH!

    • niinpäniin

      höpö höpö

    • Kirjoituksesta päätellen uskon,että kyseinen herra oli 18vuotias,kun peruskoulu päättyi

    • penomies

      tässä kotaa voi sanoo että oot panomies =D !!!!!!!

    • moikka, ei teidän suhteessa ole mitään väärää,ettehän ole biologisesti mitenkään sukulaisia, anna palaa vaan , ja nauti täysillä..........Pexu

    • Arvon kynä

      Poika nimeltä Arvo. Ja Arvon Penalissa ei ollut kynää. Ope sano, että Arvon Penali on tyhjä, ja Arvo laittaa kynän penaaliin... ja ope anto arvolle kynän penaaliin, kun arvolla ei ollut muuten rahaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      455
      918
    2. 56
      579
    3. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      160
      563
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      51
      545
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      165
      535
    6. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      229
      508
    7. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      446
    8. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      67
      436
    9. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      90
      434
    10. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      187
      420
    Aihe