oli taas luettavissa valtavan suurta kaipausta ja halua. Harmi kun siinä oli niin paljon ihmisiä ympärillä että ei paljon pystytty puhumaan keskenämme. Mutta katseemme puhuivat puolestaan. Voi kunpa uskaltaisimme paljastaa toisillemme nämä salatut kielletyt tunteemme, joista molemmat olemme kyllä tietoisia.
Meidän katseissa
pitkissä
15621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Eiköhän me vielä päästä kehenkesken juttelee. Toivon niin!!
eeeppp
Toisin sanoen siis havittelet varattua!
http://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Älä käännä puukkoa haavassa.
Niinpä. Sanos muuta
Jaa, että oikein molemmat tietää....?
No pue se katse sanoiksi, jos olet varma. Minä tiedän vain sen mitä itse tunnen, valitettavasti en pysty lukemaan häntä.
Olihan J:n kanssa tänään pitkät katseet ja hymysi oli viedä minulta taas mielen. Ps. olit oikeassa, vältelin sua.
Olisipa tää minulle? Missä J:tä välttelit. Ap: aloitus oli, kuin omista ajatuksistani erästä Naista kohtaan. Olin päättänyt kertoa tänään tunteeni häntä kohtaan, mutta ympärillä tosiaan oli muita ihmisiä sen verran, etten aikeitani päässyt toteuttamaan. Toisaalta mietin olisinko vieläkään uskaltautunut. Jokatapauksessa olit tyrmäävän kaunis myös tänään.
Etelässä
Ei ollut ap:n viesti J:lle, valitan.
Tarkentaisitko vielä hieman?
J on naikkonen, sorry.
Hki... toivoisin, että Hän pitäisi minua vetovoimaisena, sisäinen kauneus on se mitä arvostan. Itsellä kultainen Sydän, sellaista vastaavaa haen miehisestä miehestä.
Tuo poison on ihan hirvee kipale. Kirvesmies- naapuri piirsi ikkunaansa kerran minusta luonnoksen,kuva oli kaunis,mut ympäröity tulen lieskoilla ja siinä luki poison girl. Olin soittanu tuota kappaletta edellispäivänä :). Ei naurattanu kyllä yhtään.