minulla on hyvä nettisivu idea. miten tästä edetä?

elikkäs tässä mietiskellessäni minulle tuli mieleen aikas hyvä idea nettisivulle.
itse en kuitenkaan mitään ohjelmointikieliä osaa tai muuta sellaista.
eli kysynkin että miten tällaisessa tilanteessa nyt kannattaa sitten edetä?
Siis ihan kunnon nettisivut eikä millään freewebseillä tehtyä kuraa.
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

weebly¨.com

Äänestä

Monesti itsestä tuntuva idea voi olla hyvä, mutta muista ei.
Sinun kannattaa esitellä ideasi jollekin joka asiaoista tietää.
Kyseinen henkilö sanoo kyllä jos idea on huono ja idean ollessa hyvä voi asiat osaava lähteä mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwertynen kirjoitti:

elikkäs tässä mietiskellessäni minulle tuli mieleen aikas hyvä idea nettisivulle.
itse en kuitenkaan mitään ohjelmointikieliä osaa tai muuta sellaista.
eli kysynkin että miten tällaisessa tilanteessa nyt kannattaa sitten edetä?
Siis ihan kunnon nettisivut eikä millään freewebseillä tehtyä kuraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu