Suomen turhin julkkis..Melkein jokaisessa Katso!:ssa jotain juttua siitä. Kuka se ees on? Tai miten siit tuli noin julkkis? Tisseistä? Musta vastenmielinen akka, joka tisuleillaan tienaa rahaa ja kuuluisuutta. Vain ja ainoastaan, koska se n***** on tunkennu jotai sontaa tisseihin. Tohonhan pystyis matti meikäläinenkin. Jos haluatte julkisuuteen hankkikaa Suomen suurimmat kannut ja hymyilkää roskalehdissä!!
Janatuisen rahatissit
josse
74118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olen täysin samaa mieltä,luin jostain että janita hankki silikonit kun ex-mies polki itsetunnon maanrakoon haukkumalla jnejnejne.No taitaa neidolla itsetunto olla pilvissä nyt kun jokaisessa roskalehdessä keikkuu rinnat paljaana,totta puhuakseni ei ole oikeastaan minkään näköinen naamastaan,kauniimpiaki nähnyt ilman silikoneja,ja ihmettelen niitä ihmisiä jotka ostavat näitä roskalehtiä,sen tähden että kannessa poseeraa rinnat paljaana silikoni bimbo,jonka asiat on pelkästään silikonien ympärillä voiko turhempaa enää olla.
Jos saisin Janitaa, niin onnellinen oisin! Kaunis nuori nainen,ja luoja mitkä rinnat. Kyllä siinä Avellanin Viivit jää kakkosiksi! isot tisut naisella pitää olla, omat tai ei.
Janatuinenhan on aivan tavallinen Matti Meikäläinen, tavallinen juntti. Suomi on niin pieni maa, että jokainen joka ottaa monen litran silikoonit ja tyrkyttää itseänsä pakonomaisesti julkisuuteen, pääsee myös julkisuuteen. Tämä koska, ja vain koska, meillä on lehdet Seiska ja katso ja oho ja näin edelleen.. PS. janatuinen ei kovin kaksisen näköinen naamalta, mutta on sillä ihan hyvä varsi.
ostaa tai tilata noita lööppi lehtiä. Eikä tarvi tietää mimmistä mitään.
Te ootte oikeesti säälittäviä.Miten ne jonkun rostellin tissit nyt voi noin kauhiasti teitä häiritä?
Vaikka teillä oliskin ittellänne kuinka pienet tahansa,niin kattokaa nyt kadulla vastaantulijoita;harvalla niilläkään mitään jättitissejä on.Frostellilla on,yhdistettynä hyvään kroppaan ja kauniisiin kasvoihin ja siksi se on tämän maan suosituin naisjulkkis.
Mikä siinä niin ihmeellistä on?
Pitäiskö jokaisen lattarintaisen taviksen olla maan suosituin naisjulkkis?Vai maan suosituimman naisjulkkiksen olla maan pienirintaisin?
Ettei kenellekkään tulisi paha mieli?
Miksiköhän David Beckham on niin suosittu naisten keskuudessa?Siksi kun se osaa potkia palloa hyvin?Joopa joo...mä en ala mitään.Naisten pitää alkaa ihailla jotain rumaa fudispelaajaa tai mä alan kirjoitella täällä palstoilla että Beckhamilla lyhyt pippeli eikä se edes osaa tehdä sillä nysälläkään muuta kuin tyhjentää rakon.
Tai ehkä mulla on sittenkin vähän parempi itsetunto enkä jaksa alkaa moisesta ressaantumaan.
Grow up&get a life.
...puhuttukaan Janina Frostellista, vaan Janita Janatuisesta, jolla on Suomen suurimmat silikonitissit. On siinäkin meriitti olla julkisuudessa.
Ups,taisin sitten kämmätä perusteellisesti.Gauhiasti anteeks kaikille.
En ole koskaan mistäään Janatuisesta kuullutkaan,niin luulin että tämä on taas NIITÄ topicceja...
Tarkemmin lukien siellä ei tosiaan mistään Janinasta puhuttukaan.