sellaisen pienen söpön tytön :)
Näenköhän huomenna
vähän jännittää ;)
17229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
=)
Kyllä näet;)
nyt alko kyllä jänskättää, saankohan edes nukuttua ;)
olisipa joskus sellainen ihan oma, vaikka useampikin. Pitää vain kovasti toivoa, jospa se joskus...
ok- ukkeli menossa taas stalkkaamaan metrien päähän, kun ei uskalla muuta tehdä tyttönsä suhteen. Monta vuotta jo polkenut paikoillaan tuo juttu.
tunnut stalkkaavan ok-ukkelin tekemisiä ;)) Onkohan elämäsi vähän tylsää?
Eihän ok-ukkelilla oo mitään tyttöä, siis konkreettisesti.
Haaveissaan toivoo sellaisen joskus löytävänsä ja hassuttaa täällä tyttöjä.
Saapi nähdä.. tuleeko sisäinen pikkutyttöni esille.. luulen kyllä;)
parempi pitää se vaan siellä...piilossa :D
No, en mä kiukutteleen alkaisi.. ujosteleminen voi olla enemmänkin se juttu;)
Vaikka kyllä minä kiukutellakin osaan;D
Mutta.. viisaampi antaa olla piilossa:)
mä jo pelästyin :D
Hän saattaa nähdä surullisen pikkutytön... :´(
Mikäs noin noin surettaa ? Vaikka oonkin tee niin voit vastata. En lauo mitään asiatonta. Kautta kiven ja kannon.
Mies antoi tänään ymmärtää, etten merkitse hänelle mitään...
Antoi ymmärtää. = Sanoi sen ? Vai TEKI jotain typerää (ajattelematonta)?
Sanoi jotain hieman tökerösti, vaikka muuten aina niin asiallinen ja fiksu mies onkin ollut. Voitaneen laittaa varmaankin ajattelemattomuuden piikkiin. Kuitenkin siitä sai käsityksen, ettei halua minusta mitään.
Eräänä yönä ihminen näki unen. Hän oli kävelemässä rannalla. Luojansa kanssa. Kun taivaalle välähti näkymä hänen elämästään. Jokaisessa näkymässä hän huomasi kahdet jalanjäljet hiekassa. Ennenkuin viimeiset näkymät hänen elämästään tuli, hän katsoi taakseen, ja hiekassa oli vain yhdet jalanjäljet. Hän huomasi että jäljet puuttuivat juuri niiltä ajoilta , kun oli ollut erityisen vaikeaa. Tämä vaivasi, joten hän hiljentyi ja kysyi niistä luojaltaan. Luojani kun päätin seurata sinua,lupasit olla mukana joka askeleella. Luoja vastasi ja sanoi, -En milloinkaan hylkäisi sinua, vaikeuksiesi aikana jolloin näit vain yhdet jäljet hiekassa; Minä kannoin Sinua.
http://www.youtube.com/watch?v=wxKdWsdn6AA