Eheydytkö koskaan?

vauhdissa ainakin olet
8256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mitähän säkin sekoilet? Eheydy nyt hyvä ihminen itse sen verran, että kohdistat edes oikeasti oikealle ihmiselle oikeassa elämässä tuollaiset kysymyksesi.

Äänestä

Eheytätkö levyasemiasi?

Äänestä

Olen pipi.

Äänestä
  • Ei ollut tarkoitus kirjoittaa noin ikävästi :/, mutta ihmetyttää vaan tämmöiset jutut joskus vähäsen.

    Äänestä

kaikki kunnossa, mitä enemmän vauhtia ja tekemistä, sitä parempi olo :)
Kohta taas menen,,,,,,,,,

Äänestä

Kovassa vauhdissa ei tarvitse sitä eheytymistä ajatella.

Äänestä

Kiitti, kyllä mä eheydyn, se vain vaatii aikaa. Pitäisi malttaa olla kärsivällinen, mutta vauhti pitää mielen virkeenä.

Äänestä

Miks taas käyttäydyt näin? Painaisit vähän jarrua,tulee taas pää
pipiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voimia kuiteskin kirjoitti:

vauhdissa ainakin olet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu