Virustorjunta.net taas toiminnassa

No niin... lomilta on palattu koneen ääreen ja heti pääsee vian selvittelyhommiin :-/

http://www.virustorjunta.net on taas toiminnassa muutaman päivän katkoksen jälkeen. Sähkökatkos oli aiheuttanut ongelmia ja sen vuoksi webbiliikenne oli poikki ko. sivustolle.
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä en taaskaan pääse sinne.
Kun pysäytin yhteyden haun, etusivu ilmestyi vajavaisena ja vasemmanpuoleinen kenttä oli oikealla puolella (se missä on esim. modulit ym.
Alan jo epäillä omaa konettani, mutta ei siellä paljon kävijöitäkään ole ollut edellisen käyntini jälkeen.

Äänestä
  • Näyttää toimivan. Vasemmassa laidassa olevan statistiikan perusteella sivustoa lukee tällä hetkellä 23 käyttäjää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-TV- kirjoitti:

No niin... lomilta on palattu koneen ääreen ja heti pääsee vian selvittelyhommiin :-/

http://www.virustorjunta.net on taas toiminnassa muutaman päivän katkoksen jälkeen. Sähkökatkos oli aiheuttanut ongelmia ja sen vuoksi webbiliikenne oli poikki ko. sivustolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu